top of page

Hakkımızda

Biz Kimiz

“Diş polikliniği” dendiğinde akıllara ilk olarak cerrahi görünümlü bir ortam geliyor olabilir. Fakat biz bu algıyı kaldırıyoruz! Gaziantep' de sağlıklı dişlere ve mükemmel bir gülüşe kavuşacağınız bir diş sağlığı merkezi kurduk. Modern ve son teknolojiye sahip olan SaphireDent Gaziantep’ de kendinizi rahat ve iyi hissedebilirsiniz.

Diş hekimliği prosedürleriyle ilgili kaygı ve fobilerin sadece çocuklarla sınırlı olmadığını, yetişkinlerin de bu problemi yaşadığını biliyoruz. Sizi rahatlatmak adına güvenilir ve temiz, sıcak bir ortam sağlıyoruz.

“Sadece dişlerinizi değil, hayatınızı da değiştiriyoruz.”
Geleneksel diş kliniklerinden farklı olarak SaphireDent Gaziantep’ de endişe yaşamayacak, aksine rahat hissedeceksiniz. Bekleme alanımızdaki çok satılan uluslararası dergi koleksiyonundan, sevdiğiniz filmleri içeren geniş ekran TV'lerden, yoğun programınızı geride bırakmanıza yardımcı olacak dinlendirici müziğe kadar en ince ayrıntıları düşündük. Her şeyden önce adım attığınız andan, çıkana kadar ekibimizin sıcak gülümsemesi size eşlik edecek.

Hak ettiğiniz diş bakımını sağlamak adına en gelişmiş diş ekipmanlarını, en iyi malzemeleri ve araştırma odaklı uygulamaları kullanıyoruz. SaphireDent Gaziantep, Gaziantep'de sağlıklı dişler ve mükemmel bir gülümseme için tek adres! Aynı zamanda SaphireDent Gaziantep; diş implantları, ortodonti tedavisi ve dijital gülüş tasarımı gibi A’dan Z’ye kadar ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabileceğiniz, A Plus hizmet kalitesinde ağız ve diş sağlığı kliniğidir.

SaphireDent Gaziantep nitelikli ve alanında tecrübeli diş hekimlerinden oluşuyor. Güzel bir gülümsemenin bireyin kişiliğinde olumlu bir değişiklik yaratacağına inanıyoruz. Doğal dişler ve mükemmel bir gülümseme için kendinize zaman ayırın ve ayrıcalıklarımızdan yararlanın.

Yaşadığınız kötü diş kliniği hatıralarını zihninizden silmeye çalıştığınızdan eminiz! Bu nedenle size keyifli deneyimleri, mutlu bir şekilde geriye dönüp bakabileceğiniz anları yaşatmak istiyoruz.

Kendinize olan güveninizi arttırmaya ve baş döndürecek bir gülümsemeye sahip olmaya ne dersiniz? Ekibimizle her karşılaştığınızda ağız sağlığı hakkında yeni bir şeyler öğrenmeye hazır mısınız? Diş hekimliğini bir bütün olarak algılama şeklinizi değiştirin! Bugün bizi arayın ve SaphireDent Gaziantep uzman ekibinden randevu almayı unutmayın!

bottom of page